Úspěch našich volejbalistů v okrese

19. 03. 2023     sekce: Úspěchy žáků     autor: Ellen Hašová     tisk: tisk článku

Ve čtvrtek 16.3. proběhl volejbalový turnaj základních škol z okresu Přerov. Naše holky hrály v silné sestavě Barča Hubová, Anička Sýkorová, Nelča Šišková, Eliška Stryková, Terezka Sommerová a Polina Vrahova. Prohrály jen jeden zápas s pořádajícím Přerovem, kde závodní hráčky byly nad jejich síly. Potom už krásným kolektivním výkonem a hrou plnou tvrdých podání, smečí a bojovnosti porazily ZŠ Hustopeče a Všechovice. V konkurenci 8 družstev tak obsadily 3. místo a z bronzového poháru měly obrovskou radost.
Současně probíhaly zápasy 3 chlapeckých družstev : dvou přerovských a našeho hranického. V něm spojili síly kluci ze čtyř škol našeho města, protože volejbal asi není mezi chlapci tak populární a žádná škola nedala dohromady šestičlenný tým. Nám onemocněl nejlepší šromoťácký bomber Pavel Adler a tak i za něj bojovali Peťa Adler, Kuba Post a Tom Richter. Hoši po pěkném výkonu obsadili 2. místo, a tak jsme se vraceli zpátky spokojení a plní chuti do dalšího tréninku.

Celé naší úžasné volejbalové partě děkuji za krásný sportovně strávený den.
Ellen Hašová, trenérka